Encyklopedie automobilů a historie automobilek
Úterý, 25. 1. 2022

Archív

Zajímavosti

SOS CABLE KIT – Unikátní sada na opravu prasklého plynového lanka u motocyklů

  Stalo se Vám někdy, že se Vaše motorka kvůli přetrženému plynovému lanku zastavila? Tato nepříjemnost je už nyní minulostí.

  Na trh byly uvedeny unikátní patentované opravné sady SOS CABLE KIT, které zajistí pokračování v jízdě během necelých patnácti minut. Nemusíte volat odtahovou službu ani demontovat kapotáž, sedlo, palivovou nádrž či jiné komponenty, jako tomu je u dosud nabízených sad. Na provedení opravy Vám přitom nyní postačí pouze běžné motorkářské nářadí v podobě šroubováku, štípacích kleští a imbusového klíče, který je součástí každé sady! Oprava je navíc trvalá, kvalitní provedení z antikora je zárukou dobré funkčnosti i stálého vzhledu.

  Opravná sada UNIVERSAL BIKEje koncipována jako univerzální, k čemuž byly uzpůsobeny různé patice, redukční závitové vložky a dostatečně dlouhé lanko s dvojicí niplů. Sada je dodávána v praktické plechové krabičce, kterou snadno schováte do kapsy či úložného prostoru motocyklu. Doporučená cena této sady je 384 Kč.

Sada Universal Bike

   Ke vstupu na trh se chystá i levnější a méně vybavená varianta opravné sady označená jako CLASSIC BIKE. Ta vychází z původního konceptu opravné sady, oproti univerzální sadě je určena pouze pro klasické motocykly a pro případ prasknutí plynového lanka v heftu. V tomto případě je ze sady vypuštěno několik rozšiřujících komponentů, jakými jsou dlouhé lanko s oboustrannými niply, redukční závitové vložky, červík se šroubkem, či druhá miska na bovden. Doplněno bylo krátké lanko s niplem, o potřebné délce 200 mm. Doporučená koncová cena této sady je 340 Kč.

Sada Classic Bike

 Postup montáže přehledně vysvětluje přiložený tištěný návod, v elektronické podobě jej společně s dalšími informacemi naleznete na webu www.soscablekit.com.

TOPlist